09121576285
سبد خرید 0
>> >> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

پودر کلر خارجی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

پودر کلر خارجی نسبت به پودر کلر ایرانی معمولاً کیفیت بالاتر دارد از انواع پودرهای کلر خارجی می‌توان به پودر کلر هندی ٧٠ درصد اکوافیت هند و پودر کلر ۹۰ درصد سلوکس چین و پودر کلر ۱۰۰ درصد آکوا پول آمریکا اشاره کرد.

به طور کلی دو نوع پودر کلر در بازار ایران وجود دارد :
پودر کلر ایرانی
پودر کلر خارجی
پودر کلر هندی بر پایه هیپوکلریت کلسیم می‌باشد در نتیجه به صورت ۱۰۰ درصد در آب حل نمی‌شود در نتیجه کیفیت بالایی ندارد پودر کلر آکوافیت هند از نظر کیفیت از انواع پودر کلر ایرانی بالاتر اما کیفیت پایین تری از پودر کلر سلوکس و پودر  کلر امریکایی آکواپول دارد.

پودر کلر خارجی
پودر کلر خارجی آکوافیت هند معمولاً برای استخرهای شنای عمومی که قیمت پایین مهم است و کیفیت آنچنان در اولویت نیست بیشتر استفاده دارد بهتر است پودر کلر خارجی آکوافیت هندی ابتدا در یک سطل جداگانه درون آب حل شود و بعد داخل استخر ریخته شود و لرد باقی مانده در کف سطل دور ریخته شود تا کدورت کمتری در آب استخر بوجود بیاید.
از انواع پودر کلر خارجی ، پودر کلر سلوکس یا سولوکس چین دارای خلوص ٩٠ درصد است که در آب بصورت کامل و سریع حل می‌شود کیفیت پودر کلر سلوکس از نوع پودر کلر خارجی اکوافیت هندی  بالاتر است ولی کیفیت پایینتری از پودر کلر خارجی آکواپول آمریکا دارد.
پودر کلر خارجی آکواپول آمریکا بالاترین کیفیت در میان انواع پودر کلر موجود در کشور ایران دارد. پودر کلر آکواپول خلوص کلر ١٠٠ دارد و بسرعت و بطور کامل و ١٠٠ درصدی در إب استخر شنا حل می‌شود و امکان پاشیدن بر روی آب استخر را دارد.
انواع پودر کلر خارجی دیگر وجود دارد که به معروف ترین و پر مصرف ترین پودر کلر خارجی اشاره کردیم.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()