09121576285
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تصفیه پساب صنعتی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تصفیه پساب صنعتی نیاز به ابزارآلات و مواد شیمیایی مخصوص دارد. مجموعه جهان امید مهر آتنا در لیست محصولات خود، قادر به فروش تجهیزات تصفیه پساب صنعتی در دسته بندی متفاوت هستند. انواع کلر یا هیپوکلریت کلسیم و لنواع قرص کلر در این دسته بندی حضور دارند . همانطور که می دانید خطرناک ترین موادی که باعث آسیب رساندن به کلیۀ موجودات زنده می شود، انتشار پساب و به نوعی فاضلاب شهری و صنعتی می باشد. بنابراین چندین دهه است که شرکت های مختلف موظف به رعایت استانداردها و اصول بهداشتی در پیاده سازی سیستم تصفیه پساب صنعتی هستند. بدین وسیله نحوۀ پاکسازی و تصفیه فاضلاب صنعتی بر اساس نوع پساب متفاوت از یکدیگر بایستی اجرا شود. جلوگیری از گسترش آلودگی‌های فاضلاب صنعتی در محیط زیست بایستی از راهکارهای مناسب برای تصفیه پساب صنعتی إتخاذ گردد، تا سهم بسزایی در حفظ پیرامون خود برای موجودات زنده داشته باشید.

تصفیه پساب صنعتی

هزینه تصفیه پساب صنعتی

هزینه تصفیه پساب صنعتی بر اساس انواع آلاینده موجود در فاضلاب های صنعتی و پساب شهری تعیین می گردد. با توجه به اینکه تنوع پساب و فاضلاب متناسب با محیط های مختلف، بسیار است. اجرای تصفیه پساب صنعتی و بکارگیری درصد مواد شیمیایی تصفیه آب و همچنین تجهیزات و دستگاه های تصفیه پساب متفاوت از یکدیگر در نظر گرفته می شوند. اجرای تصفیه پساب صنعتی می تواند به روش های زیر صورت گیرد :

  • تصفیه پساب صنعتی به روش مکانیکی
  • تصفیه پساب صنعتی با مواد شیمیایی
  • تصفیه پساب صنعتی به روش اسمز معکوس
  • تصفیه پساب صنعتی با فرآیند فیلتراسیون
  • تصفیه پساب صنعتی با روش بیوشیمیایی

بر اساس مطالب مذکور، اجرای صحیح و طراحی فرآیند تصفیه پساب صنعتی به فاکتورهای متعددی همچون نوع فاضلاب و حجم پروژه بستگی دارد. در نتیجه جهت بررسی بیشتر و جزئیات مرتبط به چگونگی اجرای تصفیه پساب صنعتی می توانید با کارشناسان فنی ما در مجموعه جهان امید مهر آتنا مشورت نمائید. در نهایت با اطمینان خاطر نسبت به خرید تجهیزات تصفیه پساب صنعتی هماهنگی‌های لازم را انجام دهید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()