09121576285
سبد خرید 0
>> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ
کالا برای:

تصفیه آب

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

تصفیه آب یک فرایند است که با استفاده از مواد شیمیایی و دستگاه‌های مختلف، از جمله فیلترهای آب، اسمز معکوس، UV  و اوزون، آلودگی‌ها و املاح مضر را از آب حذف می‌کند. مجموعه جهان امید مهر آتنا یکی از فروشندگان مطرح در زمینۀ مواد شیمیایی تصفیه آب و ... در حال فعالیت می باشند. تصفیه آب می‌تواند با استفاده از انواع مختلف دستگاه‌ها و فرایندها به اجرا برسد. اجرای تصفیه آب معمولاً در طی یک یا چند فرایند فیزیکی یا شیمیایی، باعث از بین رفتن آلودگی‌ها و املاح مضر در آب می شود. برخی از فرایندهای معمول استفاده شده در دستگاه‌های تصفیه آب عبارتند از:

  1. فیلتراسیون: این فرایند شامل استفاده از فیلترهای تصفیه آب مختلف است که برای حذف ذرات معلق، خاکستر، رسوبات و سایر ذرات معلق از آب مورد استفاده قرار گرفته می شود.
  2. اسمز معکوس: در این فرایند تصفیه آب، فشار اعمال شده به آب باعث عبور آب از یک ممبران ناهمگن می‌شود و آلودگی‌های موجود در آب حذف می گردد.
  3. تبخیر و تقطیر: در این فرایند تصفیه آب، آب به حالت بخار تبدیل شده و سپس دوباره به حالت مایع بازمی‌گردد، در نتیجه املاح و ذرات معلق حذف می‌شوند.

این فرایندها به صورت تکی یا ترکیبی در دستگاه‌های تصفیه آب استفاده می‌شوند تا آب را از آلودگی‌ها و املاح مضر پاکسازی کنند و آب شفاف و مناسب برای مصرف انسانی مهیا گردد. در حالت کلی، مواد شیمیایی بکار رفته در روند تصفیه آب حائز اهمیت است.

مواد شیمیایی تصفیه آب

مزیت تصفیه آب

مواد شیمیایی تصفیه آب دارای مزایای متعددی هستند که شامل موارد زیر می‌شوند:

  • حذف آلودگی‌ها: دستگاه‌ها و مواد شیمیایی تصفیه آب می‌توانند املاح، مواد آلی، باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر آلودگی‌های مضر را از آب حذف کنند، که باعث بهبود کیفیت آب و افزایش امنیت آب برای مصرف می‌شود.
  • بهبود طعم و بو: تصفیه آب با حذف املاح و ذرات معلق، می‌تواند طعم و بوی نامطبوع آب را بهبود بخشیده و آب را خالص‌تر و خوشمزه‌تر کنند.
  • کاهش هزینه: استفاده از دستگاه تصفیه آب می‌تواند به کاهش هزینه‌های خرید آب بطری شده یا سیستم‌های توزیع آب معدنی منجر شود، همچنین کاهش مصرف پلاستیک و حفاظت از محیط زیست را نیز ترویج می‌کند.
  • دسترسی آسان: تصفیه آب به کاربران امکان می‌دهد تا در هر زمان و مکانی به آب تمیز و خالص دسترسی داشته باشند.
  • حفظ سلامت: با حذف باکتری‌ها، ویروس‌ها و سایر آلودگی‌ها، دستگاه‌ و مواد شیمیایی تصفیه آب می‌توانند به حفظ سلامت و پیشگیری از بیماری‌های مرتبط با آب کمک کنند.
  • حفظ سخت افزار: آب تصفیه شده می‌تواند از رسوبات و رسیدگی به لوله‌ها و دستگاه‌های خانگی جلوگیری کند و عمر مفید این تجهیزات را افزایش دهد.

با توجه به این مزایا، دستگاه تصفیه آب می‌تواند گزینه مناسبی برای بهبود کیفیت آب در محیط‌های مختلف باشد.

فروش مواد شیمیایی تصفیه آب

همواره بایستی مطمئن شوید که تجهیزات و مواد شیمیایی مورد نیاز برای تصفیه آب به بهترین شکل ممکن با نیاز‌های شما همخوانی داشته باشد. لازم به ذکر است که تصفیه آب طی مراحل مشخص و با تجهیزات مخصوص انجام می پذیرد. در زمان خرید تجهیزات تصفیه آب باید اطمینان حاصل کنید که دارای گواهینامه‌ها و استانداردهای لازم از نظر کارایی و ایمنی می باشند. انتخاب یک برند معتبر در زمینه تصفیه آب می‌تواند به شما کمک کند تا از کیفیت و عملکرد دستگاه و تجهیزات تصفیه آب مطمئن گردید. قیمت تصفیه آب به روند کار بستگی دارد. به عبارتی نوع مواد شیمیایی و دستگاه تصفیه آب دارای هزینه های مجزا می باشند. در نتیجه جهت اطلاع از هزینه تصفیه آب آشامیدنی، استخر و موارد صنعتی در صنایع مختلف می توانید با کارشناسان ما در مجموعه جهان امید مهر آتنا در ارتباط باشید.

مواد شیمیایی تصفیه آب عامل اصلی در پروسۀ از بین بردن میکروب ها و سایر آلایندهای مضر می باشد. مجموعه جهان امید مهر آتنا متناسب با نوع فعالیتی که انجام می دهند، قادر به فروش مواد شیمیایی تصفیه آب در طبقه بندی متفاوت می باشند. در ادامۀ متن تلاش داریم تا شما را با برخی از انواع مواد شیمیایی تصفیه آب آشنا سازیم تا بیشتر به اهمیت این مقولۀ مهم و حساس پی ببرید. روش های متعددی برای تصفیه آب وجود دارد که باعث می گردد، هزینۀ اجرای تصفیه آب خانگی، استخر شنا و یا صنعتی متفاوت از یکدیگر برآورده شود. مواد سود سوزآور، هیپوکلریت سدیم، پلی آلومینیوم کلرید، کلرید سدیم، سولفیت سدیم، آلوم، زاج، هیدروژن پراکسید و ... از جمله مواردی هستند که می توانید در لیست فروش مواد شیمیایی تصفیه آب ملاحظه نمائید چون هر کدام از آنها دارای خواص ویژه و در عین حال کاربردی هستند.

خرید مواد شیمیایی تصفیه آب

خرید مواد شیمیایی تصفیه آب در برند و انواع متفاوت صورت می پذیرد. در نتیجه صنایع مختلف مواد غذایی، دارویی، شیلات، کشاورزی، مصارف خانگی، استخر و ... متناسب با نیاز می توانند مناسب ترین مواد شیمیایی تصفیه آب را متناسب با کیفیت آب ورودی به مجموعه های مذکور خریداری نمایند. به طور کلی می توان گفت : بکارگیری مواد شیمیایی در روند تصفیه آب یک امر اجتناب ناپذیر محسوب می گردد چون عامل مؤثر در روند از بین بردن یون های فلزی، تنظیم کننده ph، حذف میکروارگانیسم‌های مضر، حذف رسوبات و سختی آب هستند. بدیهی است، قیمت مواد شیمیایی تصفیه آب بر اساس نوع آنها و برند مشخص می گردد. در نتیجه جهت دریافت لیست مواد شیمیایی تصفیه آب صنعتی، استخر شنا و ... می توانید با کارشناسان متخصص ما در مجموعه جهان امید مهر آتنا تماس بگیرید و اطلاعات جامع نسبت به چگونگی سفارش دهی محصولات و دریافت خدمات کسب نمائید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()