09121576285
سبد خرید 0
>> >> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ
کالا برای:

پودر کلر‌ ایرانی

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

یکی از انواع  پودر کلر ، پودر کلر‌ ایرانی میباشد.
پودر کلر ایرانی به علت قیمت پایین همیشه مورد توجه مصرف کنندگان بوده است اما کیفیت پودر کلر ایرانی به علت اینکه کلر ۶۰ تا ۶۵ درصد هستند پایین تر از پودر کلر خارجی است.
پودر کلر ایرانی بیشتر به درد تصفیه پساب‌های صنعتی و  بیمارستانی و خانگی می‌خورد همچنین پودر کلر ایرانی جهت تصفیه آب شرب شهری و روستایی کاربرد فراوان دارد بیشتر کلرهای مصرفی برای تصفیه آب شرب در ایران از همین انواع پودر کلر ایرانی می‌باشد.  پودر کلر ایرانی جهت شستشو میوه و سبزیجات در کارخانه های غذایی و بسته بندی و همچنین قالیشویی ها مصرف و کاربرد دارد.


پودر کلر‌ ایرانی از انواع پودر کلر ایرانی میتوان به سه کارخانه بزرگ اشاره کرد :
۱ - پودر کلر پارس تبریز
پودر کلر پارس تبریز بهترین نوع کلر یا هیپوکلریت کلسیم تولیدی در ایران می‌باشد درصد خلوص پودر کلر پارس تبریز حدود ۶۵ درصد می‌باشد و معمولاً  پودر کلر ایرانی در بشکه‌های ۳۰ کیلویی بسته‌بندی و عرضه می‌شود.
۲- پودر کلر نیروکلر اصفهان
پودر کلر نیروکلر اصفهان معمولاً در بشکه‌های ۴۵ کیلویی عرضه می‌گردد خلوص کلر این پودر کلر ایرانی حدود ۶۵ درصد می‌باشد و همچون دیگر پودرهای کلر ایرانی حلالیت کامل در آب  ندارد.
۳- پودر کلر کلران سمنان
پودر کلر کلران سمنان معمولاً با دو خلوص ۶۰ درصد و ۶۵ درصد تولید و عرضه می‌گردد

 پودر کلر ایرانی مناسب استخر شنا نمی‌باشند چون حلالیت ۱۰۰ در آب ندارند و رنگ آب را کدر  میکنند اما به علت قیمت پایین در استخرهای عمومی که قیمت پایین در اولویت است استفاده میشود.
بهتر است پودرهای کلر ایرانی ابتدا جداگانه در یک سطل آب حل شوند و لرد کف سطل داخل مخزن یا استخر ریخته نشود فرمولاسیون انواع پودر کلر ایرانی هیپوکلوریت کلسیم می‌باشد بهتر است از پودرهای کلر خارجی با کیفیت برای استخرهای شنا استفاده نمود.
انواع پودر کلر ایرانی در صنعت قالیشویی نیز به علت قیمت مناسب استفاده گسترده دارد.

 یک مسئله مهم در مورد وزن خالص پودرهای کلر ایرانی وجود دارد متاسفانه وزن خالص که روی بشکه پودر کلر ایرانی زده شده است معمولاً در کارخانه رعایت نمی‌شود و وزن خالص واقعی پودرهای کلر ایرانی در اکثر اوقات کمتر از آن می‌باشد این موضوع در زمان خرد کردن و بسته‌بندی در فروشگاه‌ها و مغازه‌های عرضه کننده می‌تواند به ضرر فروشندگان باشد البته کیفیت واقعی پودرهای کلر ایرانی نیز همیشه ثابت نیست و خلوص واقعی انواع پودر کلر ایرانی ممکن است کمتر از درصد واقعی روی لیبل بشکه پودر کلر ایرانی باشد.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()