09121576285
سبد خرید 0
>> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

قرص کلر

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

قرص کلر، از جمله پرمصرف ترین انواع کلر استخرهای شنا بخصوص خانگی و ویلایی است که کیفیت بالایی اگر نوع اصلی و خارجی بخصوص قرص کلر آمریکایی باشد خواهد داشت . فروش قرص کلر توسط شرکت وارد کننده جهان امید مهر آتنا با مناسبترین قیمت و بالاترین کیفیت و ارسال سریع به سراسر کشور انجام می پذیرد. در استخرهای عمومی و خانگی و ویلایی سراسر کشور میتوانند با آسودگی خاطر ضد عفونی آب استخر را با بالاترین کیفیت انجام دهند از بین بردن و حذف کردن انواع باکتری ها ، ویروس ها و سایر میکروارگانیسم ها به قرص کلر برندهای با کیفیت وارداتی شرکت جهان امید مهر آتنا بسپارند .  قرص کلر آمریکایی وارداتی شرکت ما دارای مزایای متعددی می باشد که عبارتند از :

  • حفظ شفافیت بالای آب استخر
  • ضدعفونی کننده و گندزدایی عالی آب استخر شنا
  • جلوگیری از رشد انواع جلبک استخر و سبز شدن آب
  • حلالیت کامل و بصورت کند آبنباتی

روند بکارگیری قرص کلر به چند روش انجام می پذیرد چون ارتباط مستقیم با محل بکارگیری آن دارد که در ادامۀ متن بدان می پردازیم. فرآیند گندزدایی آب استخر، جکوزی خانگی با خرید قرص کلر به صورت زیر می باشد :

  1. بکارگیری قرص کلر در سبد اسکیمر
  2. بکارگیری قرص کلر در دستگاه کلرزن شناور
  3. بکارگیری قرص کلر در دستگاه کلرزن خطی

قرص کلر

یکی دیگر از انواع قرص کلر می توان به قرص کلر کات کبود دار یا قرص کلر آنزیم دار اشاره نمود این نوع قرص های کلر تنها دارای 2 تا 3 درصد سولفات مس یا کات کبود و همین مقدار سولفات آلومینیم است و از خاصیت ضد جلبک برخوردار می باشد. بدین وسیله درصد و میزان مصرف قرص کلر در کیفیت نهایی کار تأثیرگذار می باشد.

خرید قرص کلر

خرید قرص کلر به منظور مصارف گندزدایی و همچنین تصفیه کنندگی در صنایع مختلف صورت می پذیرد. عمدتاً از قرص کلر به عنوان سفید کنندگی و تمیز کردن آب استفاده می شود. قرص کلر به رنگ سفید است و دارای مصارف خاص در صنایع مختلف می باشد. لازم به ذکر است که قرص کلر با حرارت اندکی که از خود تولید می کند، قادر به تولید گاز سمی کلر در هوا می باشد که البته دچار احتراق نمی گردد. مزیت اصلی قرص کلر، ماهیت ضد عفونی کنندگی آن می باشد که باعث گسترش کاربرد آن در روند تصفیه آب می گردد.

در حال حاضر، فروش قرص کلر در مدل های متفاوت صورت می پذیرد که می توان به قرص ناپایدار و تثبیت شده اشاره نمود. عمدتاً قرص های تثبیت شده دارای اسید سیانوریک می باشند. خرید قرص کلر به عنوان بهترین و مؤثرترین ماده ضدعفونی کننده در اکثر صنایع صورت می گیرد. همواره جهت بکارگیری قرص کلر بایستی تمام جوانب در نظر گرفته شود و بدیهی است، رعایت نکات ایمنی قبل از مصرف حائز اهمیت می باشد.

قیمت قرص کلر

قیمت قرص کلر بعلت وارداتی بودن تابعی از قیمت ارز و قیمت کارخانه تولید قرص کلر است قیمت قرص کلر بر اساس کیفیت تولید، درصد خلوص و نوع کاربرد آن نیز تعیین می گردد. بنابراین متناسب با نیاز بایستی مناسب نوع قرص کلر را خریداری نمائید چون نقش اساسی بر روی عملکرد آن خواهد داشت . از قابلیت های مهم قرص کلر می توان به افزایش دوام کلر در آب اشاره نمود چون مادۀ کلر به سرعت می پرد. در فرآیند تولید قرص کلر از مواد تثبیت کننده استفاده می شود، تا بدین وسیله بتوانند ماندگاری آن را بیشتر نمایند. در حالت کلی، خرید قرص کلر گزینۀ مناسبی برای تصفیه آب استخرها و به نوعی گندزدایی صورت می گیرد. قرص کلر در ابعاد مختلف تولید می شود و بدین ترتیب می توان از مزایای آن به بهترین شکل ممکن استفاده نمود. لازم به ذکر است که قیمت قرص کلر به نسبت کلر مایع مقداری گران تر می باشد. بنابراین متناسب با مصارف گوناگون که انواع قرص کلر می تواند داشته باشد. هم اکنون از طریق مجموعه جهان امید مهر آتنا با اطمینان خاطر می توانید انواع کلر منجمله پودر کلر، قرص کلر و  کلر مایع را با درصد خلوص متفاوت خریداری نمائید. در این سایت شرکت جهان امید مهر آتنا جوابگو سوالات منجمله : قرص کلر استخر از کجا تهیه کنیم و بخریم ؟ بهترین قرص کلر چیست ؟ معایب و مضرات خرید قرص کلر استخر دیجی کالا و ترب جیست ؟ قیمت خرید قرص کلر ؟ کاربرد قرص کلر برای آب آشامیدنی ؟ تفاوت و کیفیت قرص کلر آمریکایی و قرص کلر ایرانی جیست ؟ مرکز فروش قرص کلر در تهران و کرج کجاست ؟ هستیم

قرص کلر ایرانی یا قرص کلر قلابی

متاسفانه چند سالی هست قرص کلر ایرانی و قرص کلر قلابی که همان پودر کلر ایرانی هیپوکلریت کلسیم پرس شده است در سطح مغازه ها و فروشگاه  های اینترنی زیاد دیده میشود قرص کلر در دیجی کالا و ترب براحتی توسط این تولید کنندگان قرص کلر قلابی بسیار دیده مبشود که کیفیت بد و پایین این قرص کلرها بسرعت در زمان استفاده در استخر و آب مشخص میشود.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()