09121576285
سبد خرید 0
>> >> >> >> >> >>
جستجوی پیشرفته
جستجو در نتایج
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
بر اساس رنگ
کالا برای:

قرص کلر آنزیم دار

مرتب سازی بر اساس : پربازدید ترین حراجی جدیدترین ارزان ترین گرانترین فقط کالاهای موجود :

قرص کلر آنزیم دار یکی دیگر از رایج ترین انواع کلر موجود در بازار محسوب می گردد که توسط مجموعه جهان امید مهر آتنا می توانید با بسته بندی اصولی و استاندارد خریداری نمائید. هدف از خرید قرص کلر آنزیم دار، این است که بتوان فرآیند ضد عفونی کردن آب انواع استخر را به سهولت انجام داد. به طور طبیعی، در گذر زمان و ورود آلاینده های متفاوت درون آب، شرایط برای رشد انواع جلبک، باکتری و سایر میکروارگانیسم های زنده مهیا می شود. در نتیجه جهت پیشگری از چنین اتفاقی و از بین بردن آلاینده های مختلف در آب استخر، می توان از مزایای قرص کلر آنزیم دار بهره برد. در همین راستا، عمدتاً پیش از استفاده از انواع استخر، شاهد کاربرد قرص کلر آنزیم دار هستیم چون عامل مؤثر در روند ضدعفونی نمودن و تصفیه آب استخر محسوب می گردد.

قرص کلر آنزیم دار

خرید قرص کلر آنزیم دار

خرید قرص کلر آنزیم دار در بسته بندی استاندارد قابل انجام می باشد. در نتیجه صنایع مختلف متناسب با موقعیت و بکارگیری انواع مخازن آب و استخر می توانند جهت جلوگیری از رشد انواع باکتری، قارچ، میکروب و ... بایستی از خواص قرص کلر آنزیم دار بهره‌گیری کرد. به روش های مختلف می توان از قرص کلر آنزیم دار استفاده نمود که عبارتند از :

  • بکارگیری دستگاه اسکیمر
  • بهره گیری از دستگاه کلریناتور
  • استفاده از دستگاه کلرزن شناور

در حالت کلی، قرص کلر آنزیم دار را می توان در داخل دستگاه اسکیمر و مخازن تصفیه آب استفاده کرد چون این نوع مواد اولیه شیمیایی قادر به از بین بردن عوامل بیماری زا و سایر آلاینده‌های مضر در آب می باشد. جهت اطلاع از لیست قیمت مواد شیمیایی تصفیه آب منجمله قیمت قرص کلر آنزیم دار می توانید با دفتر فروش مجموعه جهان امید مهر آتنا تماس بگیرید و در نهایت سفارش خرید خود را ثبت نمائید.

ادامه مطلب ˅
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()